Bliższe niż myślisz!

Znajdź

Moje ulubione

Dodano do ulubionych

Tytuł ...

Pakiety atrakcji

Tutaj znajdziesz gotowe propozycje najciekawszych wycieczek.

Nie musisz o nic się martwić, wybierz coś dla siebie a my zadbamy o Twoje zadowolenie i zajmiemy się resztą.

Wizyta w lokalnej winiarni / prawdziwej piwnicy winiarskiej

Niepowtarzalna okazja do odwiedzenia piwnicy winiarskiej, zapoznania się z tajnikami produkcji wina, czy skosztowania wina bezpośrednio z beczki.

Zwiedzanie Budapesztu z polskim przewodnikiem

Podczas całodniowej wycieczki zakończonej fantastycznym rejsem statkiem po Dunaju zobaczycie najważniejsze miejsca i zabytki Budapesztu, poznając unikalne tajniki każdego z nich.

Przez żołądek do serca

Doskonała okazja żeby poznać tajniki kuchni węgierskiej. Wspólne przyrządzanie tradycyjnych potraw w bogracsu, degustacje lokalnych przysmaków i trunków.

Safari Tour po Górach Bukowych

Wyjątkowa możliwość odwiedzenia fantastycznych miejsc niecodziennym środkiem transportu. Niezwykłe widoki i mnóstwo atrakcji.

Zakole Dunaju i Szentendre

Cofnij się w czasie, nad pięknym i modrym Dunajem i odwiedź historyczne atrakcje, począwszy od katedry w Ostrzyhomiu, największej bazyliki na Węgrzech, oraz dawnej rezydencji królewskiej w Wyszehradzie.

Przejażdżka terenówką po winnicach

Program organizowany przez egerskiego winiarza Ferenca Csutoras obejmuje zwiedzanie jego winnicy. Gospodarze zabierają gości dwoma wojskowymi samochodami terenowymi UAZ do winnic Almagyar, Pajdos i Síkhegy, gdzie pokazują, co i dlaczego tam rośnie, zdradzają tajniki uprawy winorośli a także częstują swoimi produktami.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.