Bliższe niż myślisz!

Znajdź

Moje ulubione

Dodano do ulubionych

Tytuł ...

Pogoda

Pogoda na Węgrzech

Węgry to kraj piękny przez cały rok. Wielu naszych klientów wypoczywa tam w czasie wolnym od szkoły. W lipcu na Węgrzech średnia temperatura wynosi 27 st. C, w sierpniu sięga 26 st. C. O takiej pogodzie nad polskim morzem można niekiedy pomarzyć! Ci, którzy wolą wypoczynek poza sezonem, kiedy jest nieco spokojniej, mogą wybrać czerwiec, kiedy termometry pokazują 24 st. C - lub wrzesień - kiedy najwyższa temperatura wynosi 21 st. C. Zimą na Węgrzech możesz spodziewać się temperatur na poziomie ok. 3 st. C. Bez względu na to, który miesiąc wybierzesz, mamy pewność, że wakacje na Węgrzech będą udane. A do zwiedzania fantastycznych atrakcji tego kraju, każda pogoda będzie dobra!

Węgry – temperatura i klimat


Przed wyjazdem warto sprawdzić klimat miejsca, w którym planujesz wakacje. Dobrze wybrany termin gwarantuje najlepszą możliwą pogodę. Dla tych, którzy lubią odpoczywać kiedy jest ciepło, najlepsze będą wakacje w miesiącach lipiec, sierpień, czerwiec. Wtedy na Węgrzech są najwyższe temperatury. Szczególnie ciepłym miesiącem jest lipiec, kiedy termometry wskazują nawet 27 st. C. Jeśli szukasz wypoczynku w ferie zimowe lub po prostu wolisz zwiedzać świat zimą, wybierz styczeń, grudzień, luty. To najzimniejszy okres w roku. Miesiącem, w którym na Węgrzech panuje najniższa temperatura jest styczeń - termometry wskazują wówczas ok. 3 st. C. 

Prognoza pogody

Sprawdź informacje o pogodzie i zaplanuj z nami swoje wakacje marzeń.

https://koponyeg.hu/elorejelzes/Budapest

Kamery internetowe

https://www.idokep.hu/webkamera

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.