Bliższe niż myślisz!

Znajdź

Moje ulubione

Dodano do ulubionych

Tytuł ...

Wyczyść filtry
Simon Pinceszet

Simon Pinceszet

Pomiędzy egerskimi wzgórzami rozciąga się nierealna cisza. Tylko łagodny wiatr wałęsa się wśród uschłych jesienią, szeleszczących liści. Zmierz czerwienią pokrywa góry. W takim otoczeniu znajduje się pobłogosławiona talentem winnica Simona Jozsefa na egerskiej górze Síkhegy.

Kategoria cenowa: $$

więcej
Csutorás Ferenc pincészet

Csutorás Ferenc pincészet

Założycielem winnicy był Ferenc Csutorás senior w 1933 roku, a jego wnuk Ferenc Csutorás kieruje do dziś podążając za intelektualnym dziedzictwem dziadka. Winiarnia przeszła kilka przekształceń w ciągu ostatnich dwudziestu lat, aby odnaleźć esencję regionu winiarskiego Eger i doskonalić ją piwnicy Csutorás.

Rodzaj kuchni: Węgierskie wina

więcej
Piwnica Thumerer

Piwnica Thumerer

Znakomite, będące dziełem Vilmosa Thummerera wina powstają i dojrzewają w olbrzymich, wydrążonych ręcznie w wulkanicznej tufowej skale ponad 100 lat temu i porośniętych szlachetną pleśnią, piwnicach. Druga część podziemnych labiryntów, o powierzchni ponad dwóch tysięcy metrów kwadratowych, została wydrążona już w czasach współczesnych przy zastosowaniu maszyn. Dzięki panującej w podziemiu stałej temperaturze i odpowiedniej wilgotności powstające w winiarni wina starzone są i składowane w optymalnych warunkach.

Rodzaj kuchni: Węgierskie wina

więcej
Öröm Pince

Öröm Pince

Öröm Pince to wyjątkowe miejsce wprost wywodzące się z najstarszych tradycji winiarskich węgierskiej wsi.

Czynne w dni: codziennie

więcej
Piwnica Toth Ferenc

Piwnica Toth Ferenc

Winiarnię Ferenca Tóth śmiało można nazywać rodzinną, ponieważ każdy członek wielogeneracyjnej rodziny winiarskiej pracuje co dnia przy winie, by zagwarantować dobrą reputację egerskim winom i winiarni.

Czynne w dni: codziennie

więcej
Macok Bistro

Macok Bistro

..to zabawnie eleganckie bistro, które zapewnia doznania kulinarne, w którym lokalne składniki pojawiają się nie tylko na talerzach.

Średnia cena dania: 3.500

więcej
Węgry
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.